Z Prahy 0 bodů - 4.2.2017

Volejbalisté nevezou z Prahy ani setík

V dalším dvoukole volejbalové druhé ligy zajížděli Netoličtí v sobotu na palubovky Pragy Praha bojovat o střed tabulky. Favoritem byli tentokrát domácí a podle toho také oba zápasy skončily.

Praga Praha – Netolice 3:0 (18, 19, 15) a 3:0 (12, 17, 28)

Oslabeným netolickým volejbalistům se nepodařilo favorizovaný tým TJ Praga překvapit. V Praze postrádali svou největší údernou sílu na smeči Davida Třísku, oproti domácím, kteří nastoupili v plném počtu. Takže na hřišti byli z extraligy známí borci Luboš Novák (Liberec), Ryan Burrow, který procestoval několik extraligových klubů v České republice (Ostrava, Příbram, Odolena Voda a Liberec) po boku hostujícího Iva Hulpacha z Příbrami. Netolice našly recept na tvrdé podání domácích až v posledním setu tohoto dvojutkání, ale v úplném závěru i tento set ztratily.

V tabulce to znamená, že Netoličtí klesli na šesté místo, když je přeskočili hráči Slavie Plzeň. V dalším kole Netoličtí přivítají v sobotu na domácí palubovce předposlední béčko Karlovarska. Tabulkově budou favoritem, ale právě tento tým se nesmí ani na chvíli podcenit. Hraje se v tradičních časech od 10 a 14 hodin.

František Reindl

Zdroj: http://prachaticky.denik.cz/ostatni_region/volejbaliste-nevezou-z-prahy-ani-setik-20170206.html